Multibox Głogów

Sklepy

KTO TO JEST TEDi?

Około 1900 oddziałów, co najmniej 15000 produktów na filię i około 18000 pracowników w całej Europie w 8 krajach: Dzięki temu TEDi jest jedną z wiodących przedsiębiorstw w sektorze niespożywczym.

Od momentu założenia firmy w 2004 r. prowadzimy ekonomiczny i zrównoważony rozwój.

TEDi postrzega siebie jako przyjaznego rodzinom lokalnego dostawcę, który jest obecny nie tylko w dużych miastach, ale także na obszarach wiejskich. Zawsze szukamy nowych lokalizacji, wciąż rozwijamy naszą koncepcję wyposażenia i błyskawicznie dostosowujemy się do nowych warunków rynkowych - pozostajemy elastyczni.

Ceny są niskie, a wybór duży. Asortyment zaprasza do przeglądania, zawsze znajdziesz coś, co może ci się przydać: Od praktycznych codziennych pomocników po naprawdę szalone rzeczy. 
Oprócz artykułów gospodarstwa domowego, przyjęć, artykułów dla majsterkowiczów i artykułów elektrycznych, oferta obejmuje na przykład artykuły piśmiennicze i zabawki oraz produkty drogeryjne i kosmetyczne. Tworząc gamę produktów, TEDi nieustannie wyznacza nowe trendy i wprowadza na półki sezonowe produkty promocyjne. Najwyższy cel: Aby zaoferować naszym klientom zróżnicowaną ofertę i zaskakiwać ich na nowo.